Ing. Michal Merganič

merganic

„Improve Academy se liší od ostatních trenérských kurzů tím, že dává ucelený komplex informací od obyčejného cvičení v posilovně, přes těžké cviky s velkou činkou po fyzioterapeutickou práci s klientem, což ostatní trenérské školy v oboru nejsou schopny poskytnout. Nejsme víkendový kurz, ale kurz u nás trvá delší dobu právě kvůli množství informací, které u nás můžete dostat.

Michal školí studenty v oboru trenéra a funkčních tréninků již třetím rokem. Dříve působil v Armádě ČR, kde vedl lekce Musado MCS a hodiny vojenského lezení.

Michal je trenérem II. třídy. V rámci oboru Instruktor fitness se Michal specializuje na trénink na závěsném systému TRX a na CrossFit. V této oblasti získal v rámci studia mnohá osvědčení, například CrossFit Level 1 instructor, CrossFit Judge, Funkční trénink Core ve sportovní přípravě advanced, TRX – osobní trenér, Level 1 vzpírání pro všechny. Absolvoval také kurz The science and precision Course pro CrossFit.

Ve svém volném čase se věnuje CrossFitu nebo horolezectví. Jeho osobním cílem je žít každý den naplno a dělat, co ho baví. Rád se věnuje sportu a práci s lidmi, což se odráží i ve formě kurzů a seminářů, které vede. V Improve Academy pracuje od počátku své kariéry školitele a jak sám říká, je to pro něj už srdcová záležitost.

Kurzy, ve kterých školí: Trenérský kurz
Místo školení: Brno