Studium jógy pro pokročilé jogíny

Pro zkušené jogíny s certifikátem Instruktor jógy i bez něj nabízíme možnost pokračovat ve studiu jógy, prohlubovat dosavadní znalosti a zkušenosti pod vedením Čestmíra Potočka ( Ing. Čestmír Potoček – Improve Academy )

Tento kurz připravujeme v Praze, zahrnuje tři setkání sobota 9 – 18 h + neděle 9 - 17 h, během kterých se přítomní budou věnovat některému z následujících témat i tomu, co vyplyne z aktuálních prožitků jednotlivých jogínů.

Termíny:

 • připravujeme - zima 2023

Místo:

 • Studio Improve Academy na Břevnově, Za Strahovem 76, Praha 6

Případnou účast jen na některém víkendu konzultujte s koordinátorkou Soňou Zdráhalovou (724002921)

 

 

Možná témata:

 • Mikrokosmos člověka a jógová anatomie
 • Hathajóga v teorii i praxi
 • Význam a vnímání praxe ásan a možnosti prohloubení vnímání jednotlivých pozic, jejich účinky na tělo i mysl člověka
 • Pránájáma v teorii i praxi, možnosti, které nám tato cvičení nabízí
 • Sublimace energií do celého těla

 

Studenti budou moci vypracovat závěrečnou práci na téma, kterým se zabývají a lektor jim poskytne cenné zpětné zrcadlo. Tato práce však není podmínkou pro zdárné absolvování.

Každý z těchto pokročilých kurzů je neopakovatelný, jeho obsah i průběh významně ovlivní účastníci, jejich znalosti, zaměření a duchovní potřeby, proto je možné navštěvovat např. i následující kurzy.

Kurzu se mohou zúčastnit všichni, kdo dlouhodobě praktikují jógu tělesnou i duchovní a chtějí na své cestě pokročit dál, hlouběji. V případě, že jste instruktoři jógy s akreditovaným certifikátem na 150 h, můžete po absolvování získat certifikát na 200 h. To však není hlavním přínosem, nejzajímavější je možnost cvičit a žít jógou s jemným usměrňováním svého učitele, který vás na cestě bude provázet.

 

Cena:

 • Pro absolventy IA 7 490 Kč
 • Pro ostatní 9 900 Kč

Přihláška

  Vyplňte prosím všechny údaje označené *
  Po zapracování přihlášky dostanete detailní informace ke zvolenému kurzu a jeho průběhu. Přihlášení do kurzu se stává závazným (tzn. také podléhajícím storno poplatkům) až po jeho zaplacení a důkladném prostudování Instrukcí z Vaší strany. Přihlášku vyplňte prosím správně, diakriticky včetně interpunkce, tyto údaje jsou použity i na závěrečné osvědčení s celostátní platností! Oprava chybných či neúplných údajů na osvědčení je zpoplatněna částkou 500 Kč (včetně poštovného a balného). Věnujte proto vyplnění přihlášky pozornost.
  Pokud nebude kurzovné uhrazeno do 3 pracovních dní od data podání přihlášky, bude přihláška automaticky vyřazena z naší evidence a Vaše místo v kurzu připadne dalšímu zájemci.

  Titul

  Jméno a příjmení *

  Adresa (Ulice, město, PSČ)*

  Telefon *

  E-mail *

  Datum narození *

  Místo narození *

  Vzkaz   

   

   

  Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů - V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. odesláním poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v přihlášce firmy Improve Academy s.r.o., pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi.