Rehabilitace v trenérské praxi

Termín: 25. - 26. 3. 2023 + 1. - 2. 4. 2023
Lektor: Mgr. Robert Chott
Cena: 15 000 Kč

 

O kurzu

Od rehabilitace dává celá řada trenérů ruce pryč, protože si nejsou jistí, jak postupovat. Tento kurz má za cíl být prvním smysluplným krokem na cestě k získání oné jistoty. Nedělat z trenérů fyzioterapeuty a ortopedy, ale profesionály, kteří ovládají pohyb, rozumí jeho zákonitosti a dokáží s jeho pomocí zlepšovat stav druhých.

Kurz je především o praxi, proto je nutné, aby účastníci měli dobré znalosti anatomie a fyziologie pohybového aparátu člověka. Účastníci se od obecných základů o způsobech protahování a posilování, přes postupy v pooperační a poúrazové rehabilitaci, posunou ke konkrétním příkladům rehabilitačních a kompenzačních cviků . Od hlavy až k patě, od vnitřních orgánů po tenisový loket, od dysfunkce bránice po zmrzlé rameno. Konkrétní nastavení cviků, možná úskalí, modifikace a využití pomůcek. Nikdo neodejde s pocitem, že vlastně neví, co má dělat.

 

Kurz obsahuje dva celé víkendy rozdělené do čtyř bloků:

 • lopatka + rameno
 • kotník + koleno
 • kyčel + pánev
 • páteř + vnitřní orgány

 

Kurz je určen už pro hotové trenéry, primárně pro absolventy kurzu Funkční trenér naší akademie. Pro velkou praxi je účast kapacitně omezena. Zajistěte si své místo včas.

 

Přihláška

  Vyplňte prosím všechny údaje označené *

  Po zapracování přihlášky dostanete detailní informace ke zvolenému kurzu a jeho průběhu. Přihlášení do kurzu se stává závazným (tzn. také podléhajícím storno poplatkům) až po jeho zaplacení a důkladném prostudování Instrukcí z Vaší strany. Přihlášku vyplňte prosím správně, diakriticky včetně interpunkce, tyto údaje jsou použity i na závěrečné osvědčení s celostátní platností! Oprava chybných či neúplných údajů na osvědčení je zpoplatněna částkou 250 Kč. Věnujte proto vyplnění přihlášky pozornost.

  Pokud nebude kurzovné uhrazeno do 3 pracovních dní od data podání přihlášky, bude přihláška automaticky vyřazena z naší evidence a Vaše místo v kurzu připadne dalšímu zájemci.

  Kurz

  Titul

  Jméno a příjmení *

  Adresa (Ulice, město, PSČ)*

  Telefon *

  E-mail *

  Datum narození *

  Místo narození *

  Dosažené vzdělání *

  Poznámka


   
   

   

  Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů - V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. odesláním poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v přihlášce firmy Improve Academy s.r.o., pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi.