Teens jóga nejen pro pedagogické pracovníky

Termín: 29. 9. 2024, 10 - 18 h
Lektorka: Mgr. Iva Petrová 
Místo konání: Brno, studio TLUKOT

Cílová skupina:
učitelé ZŠ, pedagogové volného času, lektoři jógy pro děti a mládež a každý, do má chuť cvičit se staršími dětmi.

Cena: 1 800 Kč

 

Popis semináře:

Lekce jógy pro teenagery jsou odlišné od jógy pro malé děti, kdy se ásany připodobňují zvířátkům, ale nemůže být ani řeč o tom, že by se podobala lekci jógy pro dospělé. Absolvent semináře v systému jógy pro teenagery je v pozici průvodce, který skrze lekci jógy vede dospívající do kontaktu s vlastním měnícím se tělem a rozvíjí v něm pozitivní schopnosti akceptovat svoje tělo s láskou a vnímat jeho možnosti.

Seminář obsahuje krátkou jógovou variaci cviků na židli, kterou s žáky můžete využít v hodinách pro celkové osvěžení organismu.

 

Hodinová dotace: 8 hodin

Akreditace: Vzdělávací program byl akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: MSMT- 243/2021-2-49

 

Oblasti:
Dechové techniky, metody k zaujetí jógových pozic, metodika a využití pomůcek, techniky ke zlepšení koncentrace a relaxační techniky.

 

  Vyplňte prosím všechny údaje označené *
  Používejte diakritiku a správné, celé názvy měst. Údaje budou použity na certifikátu o absolvování. Oprava chybných či neúplných údajů na osvědčení je zpoplatněna částkou 500 Kč (včetně poštovného a balného). Věnujte proto vyplnění přihlášky pozornost.

  Workshop *

  Titul

  Jméno a příjmení *

  Adresa (Ulice, město, PSČ)*

  Telefon *

  E-mail *

  Datum narození *

  Místo narození *

  Fakturační údaje (pouze pokud chcete vystavit fakturu)

  Vzkaz

  Odkud jste se o nás dozvěděli?

   


   

   

  Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů - V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. odesláním poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v přihlášce firmy Improve Academy s.r.o., pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi.