Akreditované certifikované kurzy

Instruktor fitness

 

Instruktor fitness (Trenérský kurz)

Trenérský kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují cvičení a zdravému životnímu stylu a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci Osobní trenér fitness, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Instruktor jógy

 

Instruktor jógy 150h (Učitel jógy)

Kurz Instruktor jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení! Pokud byste se chtěli živit například jako Instruktor jógy, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu. Pro zájemce o 200h kurz nabízíme nadstavbu formou workshopů a doplňkových víkendů.

Funkční trenér se zdravotním zaměřením

 

Instruktor zdravotní tělesné výchovy (Funkční trenér se zdravotním zaměřením)

Kurz Funkční trenér je vhodný pro všechny nadšence do zdravého životního stylu, pro všechny, které zajímají zdravé potraviny a hlavně cvičení! Cvičení s nejmodernějšími cvičebními pomůckami. Pokud byste se chtěli touto činností v budoucnu i živit, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Sportovní masáže

 

Sportovní masáž

Kurz Sportovní masáž pod hlavičkou Improve Academy je akreditovaný MŠMT (068/2018-50) a je vhodný pro každého, kdo se chce profesně věnovat masážím. Kurz je také vhodný pro úplné začátečníky a lze jej absolvovat jako rekvalifikační. Absolvováním kurzu získáte skvělé vzdělání jak v masérské praxi, tak i v ostatních oblastech péče o kondici vašich budoucích klientů (propojení s dalšími kurzy Improve Academy).

Nabízíme nadstavbové kurzy DEEP TISSUE a Tejpování.

Poradce pro výživu

 Poradce pro výživu (Dietologický kurz)

Kurz Poradce pro výživu je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují zdravému životnímu stylu, zajímají se o zdravé potraviny a racionální přístup ke stravování, a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.