Reference

aneb co o nás říkají bývalí studenti

caret-down caret-up caret-left caret-right
Yuliya Arkhiyereyeva dvojnásobná mistryně ČR v bikini fitness
Když jsem si dala za cíl vybrat si, kde si budu dělat trenérské kurzy, zjistila jsem, že těch škol je skutečně hodně. Ale po zkoumání a čtení různých informací, jsem se rozhodla pro Improve a rozhodně toho nelituji. Bylo pro mě důležité, že studium můžu začít, kdy budu chtít a nečekat na začátek termínu, jako v jiných školách. Tady se opravdu učí kvalitně a učitelé jsou bezpochyby odborníci. Veškeré informace byly užitečné, měli jsme spoustu praxe a nic z toho pro mě nebylo zbytečné. Nejdřív jsem byla překvapená, že na fitness kurzu se učíme jógu, čínskou medicínu a základy jiných sportů. Teď ty znalosti mi velice pomáhají v mé praxi. Skutečně studium mi dalo spoustu nových užitečných a všestranných znalostí ve sféře sportu a výživy. Je tady skvělá atmosféra!!!
Jakub Nosek Český olympionik, absolvent kurzu Instruktor fitness v Praze

V roce 2023 jsem se zúčastnil kurzu instruktora fitness, který probíhal pod taktovkou Improve Academy. Rád bych se podělil o svou kladnou zkušenost se studiem.
Lektorský tým je naprosto skvělý. Vždy jsou velmi ochotní a trpěliví při zodpovídání dotazů a poskytování konstruktivní zpětné vazby a vytváří příjemné prostředí.
Obsah kurzu je velmi dobře strukturovaný a srozumitelný. Nejenže jsem se dozvěděl o nejnovějších trendech ve fitness světě, ale také jsem získal hluboké a komplexní znalosti o anatomii, výživě a plánování tréninku.
Studium pro mě bylo příjemným a inspirativním zážitkem. Vzájemně jsme se motivovali s ostatními studenty a díky tomu jsem se cítil jako součást týmu, který si navzájem fandí.
Kurz byl organizován tak, abych mohl skloubit studium s prací a rodinou. Flexibilita pro mě byla klíčová a jsem rád, že jsem si mohl zvolit kombinaci prezenčního a online vzdělávání podle svých potřeb.
Celkově mohu říci, že studium kurzu instruktora fitness pro mě bylo nejenom obohacujícím zážitkem, ale také investicí do mé profesní kariéry. Velmi doporučuji tuto akademii všem, kteří chtějí získat komplexní a kvalitní vzdělání v oblasti fitness a tréninku.

Joanna absolventka kurzu Funkční trenér v Praze

Včera jsem úspěšně dokončila kurz Funkční trenér 
Přiznám se, že jsem s výběrem vašeho kurzu váhala a slyšela jsem názory, že když už mám kurz instruktora fitness (od jiné firmy), další rekvalifikační kurz mi moc neprospěje.

Musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí.
Poznatky, které od vás jsem získala, jsou k nezaplacení, i když stále vím, že mé učení nyní nekončí, ale pokračuje.

  • Díky kurzu konečně jsem pochopila anatomii v praxi. Způsob, jakým Josef, Petr a Libor anatomii vysvětluje je geniální. 
  • část o diagnostice klientů byla skvěle vysvětlená, ukazala možností jak pracovat a dala mi „rámec“, který ted pouzivam v me praxi
  • vaše materiály pro studenty jsou skvělé a dávají inspiraci k vytváření vlastních dokladů pro práci s klienty
  • fyziologické víkendy jsou nejlepší časovou investicí. Dalo mi to tolik poznatků, jak se zbavit bolesti atd. Jen díky víkendům sama jsem se zbavila bolestí holenní kosti, zpevnila kotník  a dodává mi to jistotu při práci s klienty
  • Liborova pomoc při posuzování tréninkových plánů a jeho komentáře byly neuvěřitelně užitečná. 
  • kurz první pomoci byl nejzábavnější kurz první pomoci, jaký jsem kdy absolvovala 

Odvádíte skvělou práci a moc vám děkuji
Už se těším na další workshop - stabilizace lopatky

Patricie účastnice workshopu Trénink běžce ve fitku, absolventka kurzu Fitness trenér v Brně

Zdravím. V Červnu jsem absolvovala úspěšně kurz fitness trenérky v Brně. Když jsem viděla workshop na téma příprava běžce ve fitku - neváhala jsem ani minutu. Mimo každodenní rutinu cvičení ráda běhám a pod vedením Vaška jsem si byla jistá, že workshop nebude tak jednostranný, jak by název řekl. U lektorů (nejen Vaška) z Improve se mi líbí, že jdou do hloubky a podstaty celého principu a to - aby pohybový aparát byl co nejlíp a správně ovládán, ale aby to bylo, co se dlouhověkosti udržitelné. V dnešní době, kdy se jede hodně na slupku, obal těla je až s podivem, že všichni lektoři dbají na kvalitu pohybu a to se mi na improve líbí. Workshop byl znamenitý a to především tím, že Vaška zklamala technika, tak musel vše odříkat, malovat tabulky, obrázky sám a já jsem vlastně ráda. Zvládnul to na jedničku a s noblesou. Vašek má všeobecný přehled co se sportu týče a jeho názor na zacházení s tělem v běžném životě nebo sportu se mi líbí. Za mě určitě doporučuji a musím říct, že to není workshop jen pro běžce, ale pro všechny, kdo se chtějí naučit správně své tělo a vnímat ho. Děkuji. Patricie

Ondřej Skalník absolvent kurzu MMA trenéra II. třídy

Rád bych vyzdvihl ve svém vzdělávání kurz trenéra II. třídy v Improve Academy, který jsem absolvoval loni na podzim a který mě na poli trenérství velmi posunul. Využívám spoustu poznatků ve své trenérské praxi v Choketopus gymu denně.

Je to velmi komplexní vzdělávací program, který mě celý minulý podzim provedl všemi aspekty moderního MMA v tom nejširším kontextu - od jídelníčku, obecného zdraví, přes psychologii až po didaktiku úpolových sportů. Vystřídala se nám na přednáškách i praxích spousta zajímavých lektorů nejen ze světa MMA, ale i ze zápasu, BJJ, boxu, kondiční a silové přípravy.

Především bych chtěl vyzdvihnout 3 klíčové lektory - André Reinderse, Michala Zuba Novotného a Dana Hejreta, kteří s námi strávili nejvíce času. Oceňuji na nich především to, že nás neučili konkrétní techniky, ale principy a také to, jak učit.

Kurz určitě není pro každého, ale pro lidi, kteří už nějakou dobu trénují a přemýšlí, že by chtěli trénovat jiné lidi MMA, je to skvělý odrazový můstek do trenérství.

Jiří Valter absolvent kurzu Instruktor fitness v Praze

Do kurzu jsem nastoupil s lehkým strachem, který byl naprosto zbytečný. Získal jsem zde mnoho nových a užitečných zkušeností, díky kterým mohu vykonávat pracovní činnost v tomto oboru. Ihned po dokončení kurzu jsem dostal 3 pracovní nabídky. Konečně jsem si splnil sen a dělám to co mě baví. Tímto chci poděkovat všem lektorům za jejich profesionalitu a přátelský přístup po celou dobu studia. Byla to úžasná cesta!

Markéta Jordáková absolventka kurzu Funkční trenér a Rehabilitace v TP
Nadstavbový kurz Rehabilitace v trenérské praxi byl jedním slovem SUPER. Jedná se o 2-víkendový kurz, v rozsahu 6 hodin každý den. Nejprve jsem si říkala že 6 hodin je málo, chci víc, ale po prvním dni jsem zjistila že více informací by se do mě stejnak za jeden den nevešlo! 🙂 Robert je skvělý lektor, který má s lektorováním bohaté zkušenosti a ví, jak pracovat se skupinou žáků. Teorii střídala praxe a obráceně. Výklad byl vždy dlouhý tak akorát a jsem vděčná za všechny informace, které jsem na kurzu nasála. Zásobník cviků, který jsme obdržely, byl ohromný. Považuji to za obrovskou úsporu mého času, který bych jinak strávila hledáním rehabilitačních protokolů sama. Jednotlivá témata byla rozdělena do bloků, např. Rehabilitace ramenního pletence, Rehabilitace pánevního pletence, Rehabilitace viscelárních vztahů atd. V každém bloku jsem se dozvěděla spoustu nového a moc mě to bavilo! Pokud jsi absolvent Funkčního trenéra, tuto nadstavbu doporučuju všema deseti. Nebojím se nyní doporučit kamarádům/klientům co cvičit po operaci menisku a jiných zraněních. Jsem více sebejistá a vím, jak by rehabilitace po operacích měla vypadat a že trenér může udělat s klientem obrovský posun kupředu 🙂 Pod Improve jsem již absolvovala řadu kurzů a seminářů a - vždy vysokou - úroveň předávání informací jsem brala jako samozřejmost. Před nedávnem jsem byla na kurzu, který pořádala jiná vzdělávací organizace a otevřely se mi oči. Až když máte srovnání, poznáte ten rozdíl v kvalitě. Improve nastavila laťku hodně vysoko a já jí za to děkuji! 🙂
Simona Černá absolventka kurzu Instruktor fitness v Praze
Své léto jsem strávila s týmem Improve Academy, a nedokážu ani vyjádřit jak moc jsem si to užila. Všichni kteří stojí za tím, jak tato akademie šlape jsou neskutečně inspirativní, edukovaný a milí lidé, se kterými je radost trávit čas! Ikdyž Vás dusí u zápočtu z anatomie :D. Za své 3 měsíce s Improve jsem se toho naučila šíleně moc. Bylo to náročné, upřímně jsem nečekala takové množství hodin strávených učením, ale stálo to za to. Improve se snaží učit trenéry na vše pohlížet komplexně, ne se jenom dutě naučit pár cviků, které pak můžete v posilce opakovat. Naopak, jde se do hloubky..jaké svaly jak pracují a proč, jaké jsou výhody ruzných variací cviků, jak důležité je mít zdravá chodidla, postavení pánve a celého těla.
Nejde jen o to být nabušený, ale jde o to být hlavně co nejzdravější. A to mi přišlo na stylu učení v Improve Academy to nejlepší.
Takže pro všechny co váhají, vřele doporučuji..nebudete litovat!
Dominika Handlová absolventka kurzu Poradce pro výživu - online
Kurz poradce pro výživu byl pro mně velkým přínosem a vlastně splněným snem a cílem. Už pár let jsem přemýšlela o absolvování kurzu Poradce pro výživu a Osobního trenéra fitness, ale známe to každý, nemohla jsem se odhodlat a teď můžu říct, že jsem si vybrala nejlépe, jak jsem mohla. Po absolvování fitness kurzu u Improve Academy, který mě přesvědčil, že na této akademii jsou opravdový profesionálové, kteří nejen, že přednášejí, co mají, ale opravdu tím žijou, baví je to a vždy Vám přátelsky poradí, jsem ani neváhala, kde absolvuji svůj druhý cíl - Poradce pro výživu. Kurzem Vás provází dva super lektoři - Honzík a Sabča. Oba dva dělají přesně, to co je baví. Vidíte na nich nadšení s kterým Vás chtějí vše naučit, i když s některými z nás musí mít občas trpělivost, ale nebudu Vám lhát, že Vás to vše naučí a vy se vůbec nebudete muset učit. Přeci jenom aspoň parkrát se do skript podívat musíte, ale pokud Vás Výživa baví a zajímáte se o ní, velkou spoustu věcí se naučíte na přednáškách, které Honzík se Sabčou vedou hlavně zajímavou a zábavnou formou, kterou si vše lépe zapamatujete a hlavně se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat. Já jsem absolvovala kurz ve “špatném covidím roku”, kde jsme se nemohli všichni vidět osobně, takže jsme měli přednášky on-line formou, ale můžu říct, že Improve Academy se o přednášky postarali s velkou kvalitou!! Všemu jsem dobře rozumněla, vše jsem dobře pochopila a když ne, na vše jsem se zeptala. On-line přednášky mají své velké plus, nemusíte nikam dojíždět, pustíte si přednášku na notebooku a klidně se můžete učit ještě z postele.
Jestli ještě někdo přemýšlíte, jako jsem dlouho přemýšlela já, pojďte do toho, na nic nečekejte! Nenechte si ty své sny a cíle utéct!
 
Děkuji Improve Academy za vše
Ing. Markéta Jordáková absolventka kurzu Instruktor zdravotní tělesné výchovy (Funkční trenér) v Praze

Ráda se vzdělávám v tom, co mě baví. Jako trenérka lezení (především dětí) vidím, že v dnešní době dělá celková koordinace, polohocit i vnímání těla jako celek dětem značné problémy. A to nemluvím o celkové silové připravenosti dětí na daný sport a mobilitě ať už pasivní či aktivní. Hledala jsem proto kurz, který mě naučí vidět věci na půl z pohledu trenéra a napůl z pohledu fyzioterapeuta, pokud to není moc troufalé tvrzení.
Našla jsem kurz od Improve: Funkční trenér se zdravotním zaměřením a byla to trefa do černého.
Tým Improve se skládá nejen z instruktorů fitness, silové přípravy atd, ale z fyzioterapeutů a výživových poradců. Nechyběl ani základ z jógy, psychologie a 1. pomoci. Tomu říkám komplexní příprava!
Praxi a zápočty jsem stihla absolvovat za 2 měsíce a byl to takový malý semestr na vejšce. Online přednášky z anatomie, chození na praxe, víkendové semináře. Byly to intenzivní měsíce, kde jsem vše nasávala jak houba. Zvláště mě bavil přístup Honzy Hlaveše a Roberta Chotta. Ale každý lektor má k danému tématu co říct.
Závěrečná zkouška nebyla zadarmo a o to víc si také této získané akreditace vážím. Byl to pro mě také chybějící dílek do skládačky, abych se rozhoupala k založení vlastního podnikání a konceptu silového a funkčního tréninku pro lezce.
Takže tímto Vám všem patří můj velký dík!
Ale pozor, pro mě také zjištění že vlastně stále vím velmi málo a neustálé vzdělávání je nutnost. Takže na nějakém dalším semináři nebo kurzu - na viděnou!

Ladislav Kočí absolvent kurzu Učitel jógy v Brně 

Rád bych poděkoval Alici Tvarůžkové, také všem ostatním lektorům jógy v Brně a celé Improve Academy za velmi přínosný kurz. Na své cestě jógy shledávám kurz velice užitečným, nebojím se použít slovo transformačním, protože každý víkend byl plný nových znalostí, dovedností a poznatků, ale také prožitků a pochopení.

Pracuji jako osobní trenér ve fitness centru a mám v plánu vést své vlastní lekce právě tam. Dokonce jsem jógu již zařadil do svých osobních tréninků, zatím velmi nenápadným, ačkoli účinným způsobem. Mám klienta kterému jsem pomocí jógy dokázal velmi pomoct zlepšit jeho zdravotní stav.

V mém osobním životě je jóga velmi krátce, že ji můžu zahrnout i do fitness praxe a rozšířit tak pole svého působení o další obor, shledávám velkým přínosem jak pro sebe, tak pro své klienty. Jógu totiž vnímám jako mocný nástroj, dar a klíč k lepšímu životu.

 

Jóga mi pomohla změnit postoj k sobě, ale i ke svému okolí. Protože jsem si za poslední roky velmi oblíbil meditace, během tohoto transformačního období, mě cesta přivedla až sem, do Improve Academy. Náhody se v našich životech nedějí a zpětně vnímám, že je vše přesně tak, jak má být. Vždy jsem si přál pomáhat ostatním lidem a nyní to dokážu zase o něco lépe.

Leoš Kubát absolvent kurzu Instruktor fitness v Praze
Po několika letech tzv. mluvení o tom stát se osobním trenérem jsem konečně sebral odvahu svůj sen realizovat. A bylo to to nejlepší rozhodnutí co jsem mohl udělat. Jenže byla otázka kde a kdy? Jelikož v té době jsem se již chystal ze zahraničí zpátky do ČR tak jsem řešil otázku, kdy a kde budou probíhat kurzy.Takže jsem strávil hodiny hledáním kurzů, čtením recenzí a doporučení.Moje vize byla začít co nejdříve a už jsem nechtěl zbytečně čekat další měsíce než nějaký začne.A jako jediná z celé ČR byla právě Improve Academy která nabízí že můžu začít kdykoliv.Po přečtení všech recenzí a doporučení a shodou okolností i doporučení mého kamaráda který absolvoval tento kurz v Brně bylo rozhodnuto. Improve Academy v Praze byla ta nejlepší volba, díky skvělé organizaci a rychlé komunikaci jsem mohl nastoupit ještě ten týden. Celým kurzem tě provádí Petr, Honza a Ondra. Tři špičkoví lektoři, tři profesionální trenéři a tři různé pohledy.Díky tomu jsem měl možnost slyšet učivo a přednášky vysvětlené v jejich podání a tím lépe vše pochopit.Jejich profesionality, ochoty a celkovému přístupu si velice cením a v neposlední řadě obdivuji jejich trpělivost. Kurz má navíc ještě semináře, které jsou opět profesionální se super atmosférou. Takže celý kurz je opravdu intenzivní a díky němu jsem se naučil spousta nových užitečných informací z praxe ( ty si nikde nepřečtete a mají cenu zlata), rozšířil si znalosti v oblasti anatomie a funkčnosti těla, tak především naučil se správně cvičit. Tímto chci poděkovat celému Improve Academy za to že jsou. Takže jestli chceš být profesionální trenér a váháš .... teď už víš kde se máš přihlásit!
Daniel Sýkora absolvent kurzu Instruktor fitness

Rád bych všem poděkoval za skvěle vedený kurz. Po 3 měsících jsem úspěšně složit závěrečné zkoušky a stal se Instruktorem fitness. Nebylo to lehké, ale rozhodně mi to změnilo přístup ke cvičení. Nemohl jsem vybrat lépe, než dělat trenérský kurz v Improve Academy. Nejvíce oceňuji, že kurz má celostní charakter a naučil jsem se komplexně přistupovat k tělu, funkčně cvičit a hlavně vést ostatní ke správnému funkčnímu cvičení. Studenti se složitou problematiku učí postupně, kdy všichni lektoři jsou schopni velice přátelsky a trpělivě vysvětlit, co je potřeba a aktivně vedou své studenty k tomu, aby problematiku pochopili. Skvělé rozhodnutí studovat v Improve, až mi bylo po zkouškách líto, že to končí.

Markéta Kubínová absolventka kurzu Sportovní masáž a Funkční trenér se zdravotním zaměřením

Tímto bych chtěla poděkovat týmu Improve Academy a členům Péťovi Neplechovi, Denise Fuksové, Evě Mackanič, Honzovi Hlavešovi, Květě Hofnerové a ostatním, kteří se podíleli na kurzu Sportovní masáže. Jsem ráda, že jsem si jako druhý kurz od Improve vybrala právě tenhle, kde jsem měla tu čest učit se od profesionálů, rozšířit si tak svůj okruh znalostí a možností a poznat super lidi z týmu Improve vřele doporučuji a už se těším na další spolupráci s Vámi formou workshopů. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Martina Balážová absolventka kurzu trenéra fitness v Brně

I já už mám vše splněno a mám zkoušky úspěšně za sebou a ráda bych poděkovala celému týmu Improve Academy. 
Velké díky patří všem lektorům za profesionální přístup a čas strávený se studenty Darině Kocúrkové, Romanu Koubíkovi, Filipu Kofy Košeckému, Miroslavu Holému. Naučila jsem se spoustu nového a určitě se budu dívat na další kurzy či workshopy od Improve. Úplně super byly za mě specializační víkendy v Praze (fyziofitness víkend) jak lektor Radoslav Mikloš tak úžasný Robert Chott velké díky. 
No a v neposlední řadě děkuji za super koordinátorce Pavle Mikšánkové,která odpovídala trpělivě na všechny mé dotazy. 

Michal Brož Profesionální atlet

Dodělat kurz funkčního trenéra právě v Improve Academy byla pro mě čest. Věděl jsem, že to nebude sranda a taky nebyla. Semináře a přednášky byly na skvělé úrovni a nebylo to jen vtloukání teorie, ale byla to především zábava. Kolektiv v Improve vás doslova vtáhl do děje a každou hodinu jsem hltal s nadšením. Bylo to zábavné a hlavně časově velmi dobře dostupné. Každý máme nějaké povinnosti a s klukama se dalo vždycky skvěle domluvit. Nezkusíš, nevíš, nezažiješ. Takže určitě doporučuju a těším se na další spolupráci!:) Držím palce, at to jde přímo tímto směrem, jaký máte nastavený:)

Lucie Kočová absolventka kurzu Poradce pro výživu

Pokud jde o kurz výživového poradce, mohu ho vřele doporučit. V kurzu jsem se naučila spoustu nových věcí a načerpala velké množství informací. Osobně mohu doporučit, zejména Honzu a Elišku, které považuji za opravdové odborníky, kteří umějí vše hezky vysvětlit a oceňuji jejich ochotu pomoci, když něco nejde, snaží se vždy vyjít vstříc. Za mě spokojenost 🙂

Veronika Kremzová absolventka kurzu Instruktor fitness

Děkuju za skvělý pocit, který si od vás odnáším. Jak jsem si v začátku přála “mít to už za sebou”, dnes bych si to s vámi užila znovu 🙂 - vůbec jsem si neuměla představit, jak skvěle využitelné znalosti mi kurz přinese. Díky za to, že rozumím tomu, jak cvičit a především jak jste mi ukázali, že lze všechnu “teorii” převádět úspěšně do praxe. Děkuji za Vaše různá zaměření, znalosti i vaše osobnosti, protože jsem to celou dobu vnímala jako velké obohacení a každá hodina s vámi tím byla jedinečná.

Velmi upřímně a ráda vás doporučím přátelům, lidem, kteří se chtějí “rekreačně” i profesně zajímat o zdravý životní styl, pohyb a opravdu chtějí, aby jejich konání v tomto směru mělo smysl! A co bych ještě ráda ocenila je Vaše podpora studentů - děláte svou práci skvěle, máte zkušenosti, rozsáhlé znalosti a já jsem byla vždy přesvědčena, že lidem jako vy se bude dařit. Váš upřímný záměr dovést studenta k výsledku - porozumění a ovládání celkového výsledku - je navíc pro nás studenty skvělým motorem.

Díky moc a jen tak dál!

Štěpán Louda absolvent kurzu Fitness trenér v Praze

S odstupem času musím konstatovat, že má zkušenost s touto trenérskou školou je nadmíru uspokojivá. Přístup k diagnostice, anatomii a samotnému trénování je naprosto skvělý. Koncept učiva je poskládán tak výborně, že se to naučí každý kdo si dá dvě a dvě dohromady Porovnání mám například s IQ pohybem, který je až příliš striktní po stránce zdravotní a trochu zapomíná, že sportujeme. V poslední rovině bych rád vyzvedl lektory, kteří jsou přátelští a přitom vysoce profesionální. Za mě nejlépe investované finance. Takže - Improve Academy díky!

Petra Halamova
Improve Academy jsem našla na internetu a ze všech akademií, které jsem oslovila ohledně certifikátu pro cizojazyčně mluvícího manžela, byla Improve Academy jedinná, která nám vyšla vstříc ve všech ohledech. Nebylo to jednoduché, ale s pomocí všech v Improve Academy manžel zvládl všechny zkoušky i s ohledem na jeho jazykovou bariéru a ani ne měsíc po obdržení certifikátu našel práci jako fitness trenér v centru Prahy a je nadmíru spokojený a za to jsme vděčni jen profesionálnímu přístupu všech v Improve Academy. Děkujeme
Bernard Djasseu Tankoua absolvent kurzu Instruktor fitness
My wife found for me Improve Academy and it was very good choice. Thanks to them I Can continue to work as a fitness trainer even here in Czech Republic. To obtain the certificate was lot of hard work, but not impossible even with my language barrier.I enjoyed the whole process of learning and new experiences and especially the professional and friendly approach of the teachers in Improve Academy. I hope I will see them all again soon Thanks
Martina Williams reprezentantka v plážovém volejbalu

Osobní trenér fitness

Když jsem si vybírala trenérskou školu, bylo pro mě rozhodující to, jestli se bude dát kurz zkombinovat s mým sportem. Improve Academy toto umožňuje, protože na hodiny můžete docházet v podstatě tak, jak Vám to časově vyhovuje, navíc můžete začít se studiem hned. Moc mile mě překvapilo, že jsme se neučili "jen" o posilovně a o zvedání činek, ale i o zaměření se hlavně na zdraví klienta. Dozvěděla jsem se velmi užitečné informace, které určitě využiji i v mém sportu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Improve Academy.

Martina Williams reprezentantka v plážovém volejbalu

Učitel jógy

Už jsem si u Improve Academy dělala kurzy Kondičního trenéra a Nutričního poradce a musím říct, že kurz instruktora jógy mě obohatil ještě mnohem více.
Naučila jsem se nejen jak vést lekce jógy, ale také o spirituální a duchovní stránce jógy. Chtěla jsem se dozvědět více o energiích a o čakrách v těle  a to se mi vyplnilo.
Učitel Čestmír má velmi lidský a pozitivní přístup k výuce a jeho povídání jsem moc ráda poslouchala.
Jóga je něco, co zařazuji nejen do mé každodenní rozcvičky před tréninkem, nebo k posílení těla, ale i způsob myšlení a jednání.
Děkuji Improve Academy za další rozšíření obzorů. Mohu jen doporučit.

Mgr. Iveta Dědková absolventka Učitel jógy v Ostravě
Absolvovala jsem kurz Instruktora jógy v Ostravě v létě 2019. Učím se těšit se a nemít velká očekávání, ale v tomto případě, i kdybych je měla, daleko by je to přesáhlo. Ano, naučili jsme se správně provádět mnohé ásany, zaměřili se na jejich přínosy a kontraindikace, na to, jak poskládat kvalitní hodinu jógy. Ano, zaměřili jsme se na anatomii, ajurvédu. Ano, dozvěděli jsme se toho spoustu o filozofii jógy, její historii a kořenech. Zpívali jsme mantry a řešili názvy pozic v sanskrtu. To by se do běžných očekávání nejspíše vešlo. ALE ! V Ostravě jsem prožila (a Vy jistě můžete také - pokud si to dovolíte) transformační zážitky, které otevíraly nejen oči, ale i srdce. Zkušenosti, které bych nevyčetla ve skriptech, a které jsem sama měla možnost si osahat v podobě sádhan a úkolů na dané období, jsou velmi přínosné nejen pro mou osobní praxi či praxi lektorky jógy, ale hlavně pro to, abych mohla žít můj život v pravdě, lásce a v souladu. Děkuji!
Daniel Krch kapitán Bohemians Praha 1905
Když jsem si vybíral, kde si udělám kurz trenéra, hledal jsem školu, která bude více všestranná a pestrá. Nejsem bodybuilder, tak mne nezajímali jen obrovské svaly. IA přesně splnila všechna má očekávání. Studium se skládá z několika částí a společně tvoří kompaktní celek. Byl jsem velmi spokojen a proto můžu jen doporučit.
Dita Smékalová účastnice fyziofitness víkendu, workshopu Trigger pointy
Ohledně víkendu - za mě naprosto super. Robert byl velmi dobrý přednášející, díky jeho výkladu a praktickým ukázkám jsem si byla schopna uvědomit spoustu souvislostí, co se mi do té doby nespojily a samozřejmě možnost si vše zkusit pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta byla k nezaplacení. Líbilo se mi, že celý kurz byl v příjemné pohodové atmosféře. A určitě vůbec nevylučuji, že bych se za čas zase zapsala na nějaký váš další workshop.
Daniel Lehnert Bývalý profesionální hokejista - Piráti Chomutov
Po dlouhodobém a vleklém zranění jsem byl donucen ukončit aktivní kariéru. Po této životní zkušenosti jsem se začal zajímat o funkčního trenéra se zdravotním zaměřením a právě IMPROVE ACADEMY byl jediný kurz, který se mi od začátku líbil. Kromě skupinových lekcí v tělocvičně a posilovně mě hlavně zaujala každodenní výuka zaměřená na: HSS, DNS, anatomie, diagnostika pohybového aparátu. Vyhovovalo mi, že kurz byl doplněn o dietologii a seminář čínské medicíny. Hned jsem pochopil, že nepůjde jen o zvedání činek v posilovně, ale především o zdraví klienta a sestavení tréninkového plánu na míru pro různou skupinu lidí. Studium v IMPROVE ACADEMY mi dalo bezesporu spoustu nových a užitečných informací. Tento kurz jednoznačně doporučuji, můžete se těšit na příjemný kolektiv profesionálů.
David Hana trenér fitness, absolvent kurzu

Trénoval jsem celý život, ale absolvování kurzu mi zcela změnilo náhled na trénování a zdravý životní styl a získal jsem velkou konkurenční výhodu oproti jiným trenérům!

Zdeněk Sláma AC SPARTA PRAHA futsal, člen reprezentace ČR
Příjemný lidi, skvělá parta a hlavně znalci ve svém oboru. Do akademie jsem chodil moc rád a hodně mi dala. Pokud chcete být trenér, instruktorem, nebo výživovým poradcem, doporučuji navštívit Improve Academy.
Drahomíra Marko absolventka kurzu Instruktor jógy v Brně
Ahoj Alice, znáš přece úsloví: Jaký hospodář, takový dvoreček. Z mé životní praxe doznávám, že to platí. Prostě měly jsme skvělé vedení, nejen po stránce odborné, ale i lidské. A to je, myslím, Tvá obrovská zásluha.  Celý program, včetně všech, Tebou pozvaných, lektorů byl sestaven mistrovskou rukou. 1) Informace (a nebylo jich málo), které jsme dostávaly, byly předávány po kouscích tak, aby nezahltily náš systém. (Já osobně jsem velmi dobře hodnotila, že byly i opakovány. 2) Každý z vás  lektorů měl svou práci rád, žil ji a měl co předat. 3) Hodnotím i osobní prostor pro všechny a vzájemný respekt i přes  názorovou různost, která mě vždy obohatí. Bez přehánění -  Takto jemně utkat program a vytvořit na něm výše zmíněnou atmosféru  zvládne jen skutečný virtuos. S pozdravem a přáním pěkného začátku podzimu Drahomíra
Veronika Englmaierová majitelka BodyBody studia v Plzni
Pod vedením týmu odborníků z IMPROVE Academy jsem absolvovala trenérský kurz a následně jsem si otevřela vlastní fitness. Když jsem se rozhodovala, ve které akademii studium zahájím, byly pro mě hlavními kritérii především odbornost týmu, obsah výukového plánu a flexibilita. Ve všech bodech zvítězila na plné čáře IMPROVE Academy! IMPROVE Academy se zaměřuje na všechny moderní trendy ve fitness a nejsou opomenuty ani základy praktik z východu, jako jsou čínská medicína a jóga. Kurz osobního trenéra mi pomohl zlepšit nejen moji osobní kondici a zdraví, ale díky nabytým znalostem teď úspěšně podnikám ve světě fitness a mohu se podílet na zlepšování kvality života svých klientů.
Malgorzata Bednarczyk výkonný manager ve společnosti Donska Clinic
Celková spokojenost na 100%. Absolvování trenérského kurzu v Akademii určitě doporučuji i ostatním budoucím fitness instruktorům. Lektoři jsou profesionální, příjemní a velice ochotní. Úžasná atmosféra...moc dekuji
Renata Černá absolventka kurzu Instruktor jógy
Kurz instruktor jógy u Improve Academy v Praze mi pomohl posunout se v józe dál, více než jsem očekávala. Nejdříve jsem chtěla kurz absolvovat pouze pro sebe a zlepšit své znalosti a dovednosti ohledně jógy. Na tomto kurzu jsem ale měla možnost vyzkoušet si vést lekce pod dohledem pana učitele Čestmíra Potočka. Proto jsem se rozhodla, že chci své zkušenosti s radostí předávat dál. Kurz pod vedením pana Čestmíra Potočka doporučuji všem, a to nejen pro jeho milý a vstřícný přístup, ale také proto, že je zde možnost vyzkoušení si vedení lekce a to je myslím si velmi dobrá zkušenost. Nyní se po absolvování kurzu instruktor jógy věnuji lektorování individuálních kurzů a do budoucna připravuji vlastní kurzy jógy pro veřejnost.
PhDr. et Mgr. Hana Zamastilová absolventka kurzu Instruktor jógy
Kurz Instruktora jógy se mi velmi líbil. Pánové Čestmír a Jaroslav jsou skvělí učitelé. Dokáží frekventanty kurzu nadchnout svým přístupem. Je znát, že jógu nejen učí, ale hlavně ji sami žijí už spoustu let. Mají co předat a vědí, jak to předat. Zejména jsem ocenila jejich tradiční pojetí jógy, které je mnohem širší, než jen cvičení ásan a dechové praktiky. Z kurzu si odnáším nově otevřené obzory, které jsou téměř nedozírné, a taky mnoho konkrétních postupů, které jsem zařadila do svého každodenního života.
MUDr. Kateřina Zichová
Skvěle postavený kurz, který mi dal jasné základy pro práci trenéra, nejen v oblasti fitness, ale i výživy, jógy, anatomie a fungování svalů a těla vůbec. Velkým přínosem je koncepce postavená na správné činnosti hlubokého stabilizačního systému. Určitě využiji ještě i další vzdělávání u Improve.
Sára Buršíková studentka Université Nice-Sophia Antipolis
S kurzem Instruktor fitness a Poradce pro výživu jsem velice spokojená především díky tomu, že se nejede striktně podle "plánů", ale je zde prostor na to, co vás opravdu zajímá a na dotazy a připomínky. Díky tomu byl kurz velice zajímavý a naučný. Dalším velikým plus těchto kurzů je to, že je vede relativně velká skupina odborníků a můžete se setkat s více názory, náhledy ale také získáte více informací.
Jindřiška Štemberová absolventka kurzu Instruktor jógy
Víkend byl skvělý, poučný, Čestmír je velmi moudrý a dobrý muž. Víkend s ním je pro mě velmi přínosný. Těším se na příště.