Reference

aneb co o nás říkají bývalí studenti

caret-down caret-up caret-left caret-right
Yuliya Arkhiyereyeva dvojnásobná mistryně ČR v bikini fitness
Když jsem si dala za cíl vybrat si, kde si budu dělat trenérské kurzy, zjistila jsem, že těch škol je skutečně hodně. Ale po zkoumání a čtení různých informací, jsem se rozhodla pro Improve a rozhodně toho nelituji. Bylo pro mě důležité, že studium můžu začít, kdy budu chtít a nečekat na začátek termínu, jako v jiných školách. Tady se opravdu učí kvalitně a učitelé jsou bezpochyby odborníci. Veškeré informace byly užitečné, měli jsme spoustu praxe a nic z toho pro mě nebylo zbytečné. Nejdřív jsem byla překvapená, že na fitness kurzu se učíme jógu, čínskou medicínu a základy jiných sportů. Teď ty znalosti mi velice pomáhají v mé praxi. Skutečně studium mi dalo spoustu nových užitečných a všestranných znalostí ve sféře sportu a výživy. Je tady skvělá atmosféra!!!
Dominika Handlová absolventka kurzu Poradce pro výživu - online
Kurz poradce pro výživu byl pro mně velkým přínosem a vlastně splněným snem a cílem. Už pár let jsem přemýšlela o absolvování kurzu Poradce pro výživu a Osobního trenéra fitness, ale známe to každý, nemohla jsem se odhodlat a teď můžu říct, že jsem si vybrala nejlépe, jak jsem mohla. Po absolvování fitness kurzu u Improve Academy, který mě přesvědčil, že na této akademii jsou opravdový profesionálové, kteří nejen, že přednášejí, co mají, ale opravdu tím žijou, baví je to a vždy Vám přátelsky poradí, jsem ani neváhala, kde absolvuji svůj druhý cíl - Poradce pro výživu. Kurzem Vás provází dva super lektoři - Honzík a Sabča. Oba dva dělají přesně, to co je baví. Vidíte na nich nadšení s kterým Vás chtějí vše naučit, i když s některými z nás musí mít občas trpělivost, ale nebudu Vám lhát, že Vás to vše naučí a vy se vůbec nebudete muset učit. Přeci jenom aspoň parkrát se do skript podívat musíte, ale pokud Vás Výživa baví a zajímáte se o ní, velkou spoustu věcí se naučíte na přednáškách, které Honzík se Sabčou vedou hlavně zajímavou a zábavnou formou, kterou si vše lépe zapamatujete a hlavně se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat. Já jsem absolvovala kurz ve “špatném covidím roku”, kde jsme se nemohli všichni vidět osobně, takže jsme měli přednášky on-line formou, ale můžu říct, že Improve Academy se o přednášky postarali s velkou kvalitou!! Všemu jsem dobře rozumněla, vše jsem dobře pochopila a když ne, na vše jsem se zeptala. On-line přednášky mají své velké plus, nemusíte nikam dojíždět, pustíte si přednášku na notebooku a klidně se můžete učit ještě z postele.
Jestli ještě někdo přemýšlíte, jako jsem dlouho přemýšlela já, pojďte do toho, na nic nečekejte! Nenechte si ty své sny a cíle utéct!
 
Děkuji Improve Academy za vše
Leoš Kubát absolvent kurzu Instruktor fitness v Praze
Po několika letech tzv. mluvení o tom stát se osobním trenérem jsem konečně sebral odvahu svůj sen realizovat. A bylo to to nejlepší rozhodnutí co jsem mohl udělat. Jenže byla otázka kde a kdy? Jelikož v té době jsem se již chystal ze zahraničí zpátky do ČR tak jsem řešil otázku, kdy a kde budou probíhat kurzy.Takže jsem strávil hodiny hledáním kurzů, čtením recenzí a doporučení.Moje vize byla začít co nejdříve a už jsem nechtěl zbytečně čekat další měsíce než nějaký začne.A jako jediná z celé ČR byla právě Improve Academy která nabízí že můžu začít kdykoliv.Po přečtení všech recenzí a doporučení a shodou okolností i doporučení mého kamaráda který absolvoval tento kurz v Brně bylo rozhodnuto. Improve Academy v Praze byla ta nejlepší volba, díky skvělé organizaci a rychlé komunikaci jsem mohl nastoupit ještě ten týden. Celým kurzem tě provádí Petr, Honza a Ondra. Tři špičkoví lektoři, tři profesionální trenéři a tři různé pohledy.Díky tomu jsem měl možnost slyšet učivo a přednášky vysvětlené v jejich podání a tím lépe vše pochopit.Jejich profesionality, ochoty a celkovému přístupu si velice cením a v neposlední řadě obdivuji jejich trpělivost. Kurz má navíc ještě semináře, které jsou opět profesionální se super atmosférou. Takže celý kurz je opravdu intenzivní a díky němu jsem se naučil spousta nových užitečných informací z praxe ( ty si nikde nepřečtete a mají cenu zlata), rozšířil si znalosti v oblasti anatomie a funkčnosti těla, tak především naučil se správně cvičit. Tímto chci poděkovat celému Improve Academy za to že jsou. Takže jestli chceš být profesionální trenér a váháš .... teď už víš kde se máš přihlásit!
Markéta Kubínová absolventka kurzu Sportovní masáž a Funkční trenér se zdravotním zaměřením

Tímto bych chtěla poděkovat týmu Improve Academy a členům Péťovi Neplechovi, Denise Fuksové, Evě Mackanič, Honzovi Hlavešovi, Květě Hofnerové a ostatním, kteří se podíleli na kurzu Sportovní masáže. Jsem ráda, že jsem si jako druhý kurz od Improve vybrala právě tenhle, kde jsem měla tu čest učit se od profesionálů, rozšířit si tak svůj okruh znalostí a možností a poznat super lidi z týmu Improve vřele doporučuji a už se těším na další spolupráci s Vámi formou workshopů. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Hana Kasperlíková absolventka kurzu Instruktor jógy v Brně
Milá Alice a Eleno, ozývám se po trochu delší době, a to schválně, protože jsem chtěla nechat uležet ty extrémně pozitivní emoce z proběhlého kurzu. Nicméně i po této době hodnotím celý kurz jako naprosto úžasný.Nicméně i po této době hodnotím celý kurz jako naprosto úžasný. A na té vysoké kvalitě máte jednoznačně zásluhu vy dvě. Velmi oceňuji vaši schopnost vysvětlit principy pohybu, v podstatě jsem poprvé v životě pochopila, co je stabilizační systém. Vedení vašich lekcí bylo naprosto jasné, systematické a inspirativní. Velmi příjemná mi byla i vaše lidská stránka. Je z Vás cítit velká pokora a poctivost, s kterými k józe přistupujete. I z tohoto důvodu byla naše skupina tak harmonická, přinesly jste nám opravdu pozitivní klima. Co se týká ještě kurzu jako takového (který jinak opravdu hodnotím velmi kladně), slušel by mu větší rozsah. Při vaši preciznosti, se kterou věci vysvětlujete, by bylo vhodných více seminářů. Je mi ovšem jasné, že to není dost možné a že navíc toto ani nemůžete ovlivnit. Jsem ráda, že jsem vás obě poznala. Je skvělé vidět, že jsou na správných místech správní lidé.
Martina Balážová absolventka kurzu trenéra fitness v Brně

I já už mám vše splněno a mám zkoušky úspěšně za sebou a ráda bych poděkovala celému týmu Improve Academy. 
Velké díky patří všem lektorům za profesionální přístup a čas strávený se studenty Darině Kocúrkové, Romanu Koubíkovi, Filipu Kofy Košeckému, Miroslavu Holému. Naučila jsem se spoustu nového a určitě se budu dívat na další kurzy či workshopy od Improve. Úplně super byly za mě specializační víkendy v Praze (fyziofitness víkend) jak lektor Radoslav Mikloš tak úžasný Robert Chott velké díky. 
No a v neposlední řadě děkuji za super koordinátorce Pavle Mikšánkové,která odpovídala trpělivě na všechny mé dotazy. 

Michal Brož Profesionální atlet

Dodělat kurz funkčního trenéra právě v Improve Academy byla pro mě čest. Věděl jsem, že to nebude sranda a taky nebyla. Semináře a přednášky byly na skvělé úrovni a nebylo to jen vtloukání teorie, ale byla to především zábava. Kolektiv v Improve vás doslova vtáhl do děje a každou hodinu jsem hltal s nadšením. Bylo to zábavné a hlavně časově velmi dobře dostupné. Každý máme nějaké povinnosti a s klukama se dalo vždycky skvěle domluvit. Nezkusíš, nevíš, nezažiješ. Takže určitě doporučuju a těším se na další spolupráci!:) Držím palce, at to jde přímo tímto směrem, jaký máte nastavený:)

Lucie Kočová absolventka kurzu Poradce pro výživu

Pokud jde o kurz výživového poradce, mohu ho vřele doporučit. V kurzu jsem se naučila spoustu nových věcí a načerpala velké množství informací. Osobně mohu doporučit, zejména Honzu a Elišku, které považuji za opravdové odborníky, kteří umějí vše hezky vysvětlit a oceňuji jejich ochotu pomoci, když něco nejde, snaží se vždy vyjít vstříc. Za mě spokojenost 🙂

Veronika Kremzová absolventka kurzu Instruktor fitness

Děkuju za skvělý pocit, který si od vás odnáším. Jak jsem si v začátku přála “mít to už za sebou”, dnes bych si to s vámi užila znovu 🙂 - vůbec jsem si neuměla představit, jak skvěle využitelné znalosti mi kurz přinese. Díky za to, že rozumím tomu, jak cvičit a především jak jste mi ukázali, že lze všechnu “teorii” převádět úspěšně do praxe. Děkuji za Vaše různá zaměření, znalosti i vaše osobnosti, protože jsem to celou dobu vnímala jako velké obohacení a každá hodina s vámi tím byla jedinečná.

Velmi upřímně a ráda vás doporučím přátelům, lidem, kteří se chtějí “rekreačně” i profesně zajímat o zdravý životní styl, pohyb a opravdu chtějí, aby jejich konání v tomto směru mělo smysl! A co bych ještě ráda ocenila je Vaše podpora studentů - děláte svou práci skvěle, máte zkušenosti, rozsáhlé znalosti a já jsem byla vždy přesvědčena, že lidem jako vy se bude dařit. Váš upřímný záměr dovést studenta k výsledku - porozumění a ovládání celkového výsledku - je navíc pro nás studenty skvělým motorem.

Díky moc a jen tak dál!

Štěpán Louda absolvent kurzu Fitness trenér v Praze

S odstupem času musím konstatovat, že má zkušenost s touto trenérskou školou je nadmíru uspokojivá. Přístup k diagnostice, anatomii a samotnému trénování je naprosto skvělý. Koncept učiva je poskládán tak výborně, že se to naučí každý kdo si dá dvě a dvě dohromady Porovnání mám například s IQ pohybem, který je až příliš striktní po stránce zdravotní a trochu zapomíná, že sportujeme. V poslední rovině bych rád vyzvedl lektory, kteří jsou přátelští a přitom vysoce profesionální. Za mě nejlépe investované finance. Takže - Improve Academy díky!

Bernard Djasseu Tankoua absolvent kurzu Instruktor fitness
My wife found for me Improve Academy and it was very good choice. Thanks to them I Can continue to work as a fitness trainer even here in Czech Republic. To obtain the certificate was lot of hard work, but not impossible even with my language barrier.I enjoyed the whole process of learning and new experiences and especially the professional and friendly approach of the teachers in Improve Academy. I hope I will see them all again soon Thanks
Martina Williams reprezentantka v plážovém volejbalu

Osobní trenér fitness

Když jsem si vybírala trenérskou školu, bylo pro mě rozhodující to, jestli se bude dát kurz zkombinovat s mým sportem. Improve Academy toto umožňuje, protože na hodiny můžete docházet v podstatě tak, jak Vám to časově vyhovuje, navíc můžete začít se studiem hned. Moc mile mě překvapilo, že jsme se neučili "jen" o posilovně a o zvedání činek, ale i o zaměření se hlavně na zdraví klienta. Dozvěděla jsem se velmi užitečné informace, které určitě využiji i v mém sportu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Improve Academy.

Martina Williams reprezentantka v plážovém volejbalu

Učitel jógy

Už jsem si u Improve Academy dělala kurzy Kondičního trenéra a Nutričního poradce a musím říct, že kurz instruktora jógy mě obohatil ještě mnohem více.
Naučila jsem se nejen jak vést lekce jógy, ale také o spirituální a duchovní stránce jógy. Chtěla jsem se dozvědět více o energiích a o čakrách v těle  a to se mi vyplnilo.
Učitel Čestmír má velmi lidský a pozitivní přístup k výuce a jeho povídání jsem moc ráda poslouchala.
Jóga je něco, co zařazuji nejen do mé každodenní rozcvičky před tréninkem, nebo k posílení těla, ale i způsob myšlení a jednání.
Děkuji Improve Academy za další rozšíření obzorů. Mohu jen doporučit.

Mgr. Iveta Dědková absolventka Učitel jógy v Ostravě
Absolvovala jsem kurz Instruktora jógy v Ostravě v létě 2019. Učím se těšit se a nemít velká očekávání, ale v tomto případě, i kdybych je měla, daleko by je to přesáhlo. Ano, naučili jsme se správně provádět mnohé ásany, zaměřili se na jejich přínosy a kontraindikace, na to, jak poskládat kvalitní hodinu jógy. Ano, zaměřili jsme se na anatomii, ajurvédu. Ano, dozvěděli jsme se toho spoustu o filozofii jógy, její historii a kořenech. Zpívali jsme mantry a řešili názvy pozic v sanskrtu. To by se do běžných očekávání nejspíše vešlo. ALE ! V Ostravě pod vedením Tomáše Zemčíka (čisté duše se zářivým srdcem) jsem prožila (a Vy jistě můžete také - pokud si to dovolíte) transformační zážitky, které otevíraly nejen oči, ale i srdce. Zkušenosti, které bych nevyčetla ve skriptech, a které jsem sama měla možnost si osahat v podobě sádhan a úkolů na dané období, jsou velmi přínosné nejen pro mou osobní praxi či praxi lektorky jógy, ale hlavně pro to, abych mohla žít můj život v pravdě, lásce a v souladu. Děkuji Tomáši!
Daniel Krch kapitán Bohemians Praha 1905
Když jsem si vybíral, kde si udělám kurz trenéra, hledal jsem školu, která bude více všestranná a pestrá. Nejsem bodybuilder, tak mne nezajímali jen obrovské svaly. IA přesně splnila všechna má očekávání. Studium se skládá z několika částí a společně tvoří kompaktní celek. Byl jsem velmi spokojen a proto můžu jen doporučit.
Dita Smékalová účastnice fyziofitness víkendu, workshopu Trigger pointy
Ohledně víkendu - za mě naprosto super. Robert byl velmi dobrý přednášející, díky jeho výkladu a praktickým ukázkám jsem si byla schopna uvědomit spoustu souvislostí, co se mi do té doby nespojily a samozřejmě možnost si vše zkusit pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta byla k nezaplacení. Líbilo se mi, že celý kurz byl v příjemné pohodové atmosféře. A určitě vůbec nevylučuji, že bych se za čas zase zapsala na nějaký váš další workshop.
Daniel Lehnert Bývalý profesionální hokejista - Piráti Chomutov
Po dlouhodobém a vleklém zranění jsem byl donucen ukončit aktivní kariéru. Po této životní zkušenosti jsem se začal zajímat o funkčního trenéra se zdravotním zaměřením a právě IMPROVE ACADEMY byl jediný kurz, který se mi od začátku líbil. Kromě skupinových lekcí v tělocvičně a posilovně mě hlavně zaujala každodenní výuka zaměřená na: HSS, DNS, anatomie, diagnostika pohybového aparátu. Vyhovovalo mi, že kurz byl doplněn o dietologii a seminář čínské medicíny. Hned jsem pochopil, že nepůjde jen o zvedání činek v posilovně, ale především o zdraví klienta a sestavení tréninkového plánu na míru pro různou skupinu lidí. Studium v IMPROVE ACADEMY mi dalo bezesporu spoustu nových a užitečných informací. Tento kurz jednoznačně doporučuji, můžete se těšit na příjemný kolektiv profesionálů.
Mgr. et Mgr. Lucie Vach studentka kurzu Instruktor jógy přes projekt pro podporu rodičů a jejich návratu na trh práce
Moc bych Vám chtěla poděkovat za výměnu učitele. Víkendy s Čestmírem byly velice inspirativní a užitečné. Pomohl mi ukázat cestu, po které ráda půjdu dál. Díky za to, že jste tento kurz nenechali sklouznout na úroveň cvičení aerobiku. Čestmír, jako člověk a učitel předal tomu, kdo chtěl, spoustu moudra. Děkuji.  
David Hana trenér fitness, absolvent kurzu

Trénoval jsem celý život, ale absolvování kurzu mi zcela změnilo náhled na trénování a zdravý životní styl a získal jsem velkou konkurenční výhodu oproti jiným trenérům!

Zdeněk Sláma AC SPARTA PRAHA futsal, člen reprezentace ČR
Příjemný lidi, skvělá parta a hlavně znalci ve svém oboru. Do akademie jsem chodil moc rád a hodně mi dala. Pokud chcete být trenér, instruktorem, nebo výživovým poradcem, doporučuji navštívit Improve Academy.
Drahomíra Marko absolventka kurzu Instruktor jógy v Brně
Ahoj Alice, znáš přece úsloví: Jaký hospodář, takový dvoreček. Z mé životní praxe doznávám, že to platí. Prostě měly jsme skvělé vedení, nejen po stránce odborné, ale i lidské. A to je, myslím, Tvá obrovská zásluha.  Celý program, včetně všech, Tebou pozvaných, lektorů byl sestaven mistrovskou rukou. 1) Informace (a nebylo jich málo), které jsme dostávaly, byly předávány po kouscích tak, aby nezahltily náš systém. (Já osobně jsem velmi dobře hodnotila, že byly i opakovány. 2) Každý z vás  lektorů měl svou práci rád, žil ji a měl co předat. 3) Hodnotím i osobní prostor pro všechny a vzájemný respekt i přes  názorovou různost, která mě vždy obohatí. Bez přehánění -  Takto jemně utkat program a vytvořit na něm výše zmíněnou atmosféru  zvládne jen skutečný virtuos. S pozdravem a přáním pěkného začátku podzimu Drahomíra
Petra Halamova
Improve Academy jsem našla na internetu a ze všech akademií, které jsem oslovila ohledně certifikátu pro cizojazyčně mluvícího manžela, byla Improve Academy jedinná, která nám vyšla vstříc ve všech ohledech. Nebylo to jednoduché, ale s pomocí všech v Improve Academy manžel zvládl všechny zkoušky i s ohledem na jeho jazykovou bariéru a ani ne měsíc po obdržení certifikátu našel práci jako fitness trenér v centru Prahy a je nadmíru spokojený a za to jsme vděčni jen profesionálnímu přístupu všech v Improve Academy. Děkujeme
Veronika Englmaierová majitelka BodyBody studia v Plzni
Pod vedením týmu odborníků z IMPROVE Academy jsem absolvovala trenérský kurz a následně jsem si otevřela vlastní fitness. Když jsem se rozhodovala, ve které akademii studium zahájím, byly pro mě hlavními kritérii především odbornost týmu, obsah výukového plánu a flexibilita. Ve všech bodech zvítězila na plné čáře IMPROVE Academy! IMPROVE Academy se zaměřuje na všechny moderní trendy ve fitness a nejsou opomenuty ani základy praktik z východu, jako jsou čínská medicína a jóga. Kurz osobního trenéra mi pomohl zlepšit nejen moji osobní kondici a zdraví, ale díky nabytým znalostem teď úspěšně podnikám ve světě fitness a mohu se podílet na zlepšování kvality života svých klientů.
Malgorzata Bednarczyk výkonný manager ve společnosti Donska Clinic
Celková spokojenost na 100%. Absolvování trenérského kurzu v Akademii určitě doporučuji i ostatním budoucím fitness instruktorům. Lektoři jsou profesionální, příjemní a velice ochotní. Úžasná atmosféra...moc dekuji
Renata Černá absolventka kurzu Instruktor jógy
Kurz instruktor jógy u Improve Academy v Praze mi pomohl posunout se v józe dál, více než jsem očekávala. Nejdříve jsem chtěla kurz absolvovat pouze pro sebe a zlepšit své znalosti a dovednosti ohledně jógy. Na tomto kurzu jsem ale měla možnost vyzkoušet si vést lekce pod dohledem pana učitele Čestmíra Potočka. Proto jsem se rozhodla, že chci své zkušenosti s radostí předávat dál. Kurz pod vedením pana Čestmíra Potočka doporučuji všem, a to nejen pro jeho milý a vstřícný přístup, ale také proto, že je zde možnost vyzkoušení si vedení lekce a to je myslím si velmi dobrá zkušenost. Nyní se po absolvování kurzu instruktor jógy věnuji lektorování individuálních kurzů a do budoucna připravuji vlastní kurzy jógy pro veřejnost.
PhDr. et Mgr. Hana Zamastilová absolventka kurzu Instruktor jógy
Kurz Instruktora jógy se mi velmi líbil. Pánové Čestmír a Jaroslav jsou skvělí učitelé. Dokáží frekventanty kurzu nadchnout svým přístupem. Je znát, že jógu nejen učí, ale hlavně ji sami žijí už spoustu let. Mají co předat a vědí, jak to předat. Zejména jsem ocenila jejich tradiční pojetí jógy, které je mnohem širší, než jen cvičení ásan a dechové praktiky. Z kurzu si odnáším nově otevřené obzory, které jsou téměř nedozírné, a taky mnoho konkrétních postupů, které jsem zařadila do svého každodenního života.
MUDr. Kateřina Zichová
Skvěle postavený kurz, který mi dal jasné základy pro práci trenéra, nejen v oblasti fitness, ale i výživy, jógy, anatomie a fungování svalů a těla vůbec. Velkým přínosem je koncepce postavená na správné činnosti hlubokého stabilizačního systému. Určitě využiji ještě i další vzdělávání u Improve.
Sára Buršíková studentka Université Nice-Sophia Antipolis
S kurzem Instruktor fitness a Poradce pro výživu jsem velice spokojená především díky tomu, že se nejede striktně podle "plánů", ale je zde prostor na to, co vás opravdu zajímá a na dotazy a připomínky. Díky tomu byl kurz velice zajímavý a naučný. Dalším velikým plus těchto kurzů je to, že je vede relativně velká skupina odborníků a můžete se setkat s více názory, náhledy ale také získáte více informací.
Jindřiška Štemberová absolventka kurzu Instruktor jógy
Víkend byl skvělý, poučný, Čestmír je velmi moudrý a dobrý muž. Víkend s ním je pro mě velmi přínosný. Těším se na příště.    

Kurz naplnil má veškerá očekávání. Učitel (Čestmír) je velice empatický člověk, schopen rozvinout touhu po poznání, vzdělávání a tím také dokázat, že systém Joga v denním životě je reálná cesta, kterou se může každý z nás vydat. Ze srdce Vám za kurz i za učitele děkuji.

LV