Jógový pobyt v Rožnově

Vzhledem k trvajícím vládním opatřením nemůžeme v uvedeném termínu akci uspořádat

Vzhledem k trvajícím vládním opatřením nemůžeme v uvedeném termínu akci uspořádat

Termín: 6. - 9. 5. 2021 (8h přednášek a 12h praxe)
Místo: Rožnov pod Radhoštěm
Lektoři: Alice Tvarůžková, Čestmír Potoček, Tomáš Zemčík
Náplň: přednášky Čestmíra a Tomáše

Cena: 6 700 Kč za celý pobyt pro cvičící včetně ubytování ve čtyřhvězdičkovém pokoji s polopenzí (3x snídaně a večeře), ubytování pro doprovod (1 000 Kč/noc včetně polopenze dospělý, 400 Kč/noc dítě na přistýlce bez polopenze, dítě do 3 let zdarma)

 

Jedinečná možnost se setkat s lektory kurzu Učitel jógy Improve Academy napříč republikou. Do Rožnova přijede Alice Tvarůžková garantka kurzu v Brně, garant pražského kurzu Čestmír Potoček a nebude chybět ani Tomáš Zemčík, který připravuje budoucí učitele v Ostravě. Pobyt bude velmi obohacující a prohlubující nad rámec výuky v kurzech, proto mají možnost účastí navýšit si kvalifikaci na 200h (při splnění dílčích podmínek).

 

Detaily pobytu

Pobyt otevře Čestmír čtvrtečním satsangem tématem a otázkou "Je zapotřebí na cestě k Prozření zabývat se tělem?" Následující páteční satsang povede Tomáš na téma "co je to jóga?" se záměrem ponořit se hlouběji do porozumění vedoucímu k odpovědi na otázku jevící se triviálně Co je to jóga? Sobotní satsang bude na téma Cesty hathajógy a rádžajógy s Čestmírem.

Hlavní praktickou částí provede Alice Pušťa Tvarůžková v sobotu dopoledne, dále se bude praktikovat v pátek ráno s Čestmírem, v sobotu ráno s Tomášem, neděle bude ve znamení očistných technik a pránájámy s Čestmírem.

Celkem se můžeme těšit na 8h přednášek a 12h praxe.  Během pobytu budete mít i volná odpoledne na využití pro vlastní program, odpočinek, výlety.

změna programu vyhrazena

 

Ubytování: v prostorách Rožnovských pivních lázní ve 4* pokojích se snídání i večeří (3x noc, 3x snídaně, 3x večeře)

Přihláška k pobytu

Do poznámky v přihlášce uveďte, s kým si přejete ubytovat. Bude-li to možné, vyhovíme vám.


    Jméno *

    Telefon *

    E-mail *

    Poznámka *