Dlouhodobé kurzy

Kurzy naší akademie jsou výjimečné svým komplexním přístupem k člověku a jeho zdraví. Ať už si vyberete kterýkoli z našich kurzů získáte navíc i základy z kurzů ostatních.  

Instruktor fitness

Instruktor fitness (Trenérský kurz)

Trenérský kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují cvičení a zdravému životnímu stylu a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci instruktor fitness, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Instruktor jógy

Kurz Instruktor jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení! Pokud byste se chtěli živit například jako Instruktor jógy, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Instruktor jógy
Funkční trenér se zdravotním zaměřením

Funkční trenér se zdravotním zaměřením

Kurz Funkční trenér je vhodný pro všechny nadšence do zdravého životního stylu, pro všechny, které zajímají zdravé potraviny a hlavně cvičení! Cvičení s nejmodernějšími cvičebními pomůckami. Pokud byste se chtěli touto činností v budoucnu i živit, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

 Poradce pro výživu (Dietologický kurz)

Kurz Poradce pro výživu je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují zdravému životnímu stylu, zajímají se o zdravé potraviny a racionální přístup ke stravování, a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Poradce pro výživu