Mgr. Radka Geffertová

geffertova

Studium fyzioterapie jsem zakončila r. 1997 jako Diplomovaný specialista na Zdravotní škole Alšovo nábřeží, následně pak r. 2003 na magisterském studiu  na FTVS UK Praha, od r.  2006 vlastním osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Nyní pracuji v soukromé ordinaci v Praze a Řevnicích.

Fyzioterapie pro mě představuje smysluplnou práci a přináší mi radost. Práce s klienty mě zajímá čím dál víc. Baví mě hledat nové možnosti a metody a učit se souvislostem lidského těla.

Fyzioterapie se jako téměř každý obor v dnešní době vyvíjí. Proto i pro mě je důležité další odborné studium, pravidelně se vzdělávám na konferencích, přednáškách, kurzech, workshopech.

Cílem fyzioterapie je najít dysbalance, odhalit příčinu bolestivého místa, navrátit tělu pružný a zároveň pevný pohyb.

Naše tělo je stvořeno pro pohyb. Je pro nás přirozený a potřebný. Udržuje nás v kondici, nabíjí energií a přináší dobrou náladu. Bez pohybu naše tělo chátrá.

Sport a pohyb mě provází po celý život. Od dětství atletika, lyžování, snowboarding, dále cyklistika, běhání, jóga. Jsem vděčná za zkušenosti, které mi sport přinesl a díky nim můžu lidskému tělu více rozumět  a lépe s ním pracovat.

Kurzy, ve kterých školí: Funkční trenér, odborná záštita kurzu Funkční trenér Praha
Místo školení: Praha