Ing. Pavlína Ondráčková

Pavlína je propagátorem aktivního a celostního přístupu ke zdravému životnímu stylu. Nejlepší výsledky shledává především v kombinaci vyvážené stravy, správné pohybové aktivity, kvalitního spánku a zvládání stresových situací. Tyto principy a jejich zavádění do každodenního života je náplní její práce s klienty.

Láska ke sportu ji zavedla až do daleké Austrálie, kde vystudovala vyšší odbornou školu se zaměřením na osobní trenérství. Nejvíce zkušeností načerpala roční stáží v kanadském Torontu, kde se i certifikovala na provádění celosvětově uznávané pohybové diagnostiky FMS. V současnosti pracuje jako osobní trenérka se zaměřením na kondiční, silové i kompenzační tréninky, vede skupinové kruhové tréninky a věnuje se výživovému poradenství. Poznatky a zkušenosti ze své praxe ráda předává studentům kurzů Instruktor fitness.

Její velkou vášní je vaření fitness pokrmů, kterými inspiruje své okolí ke změně vnímání zdravé stravy. Pravidelně se věnuje sportu, volný čas ráda tráví se svými přáteli ale i sebevzděláváním v oboru fitness a psychologie.

Kurzy, ve kterých školí: Instruktor fitness
Místo školení: Praha