Mgr. Barbora Procházková

 

Barča je už od svého dětství zapálenou sportovkyní. Od 15 let reprezentovala Českou republiky v atletice. Propojovala vrcholovou atletiku a studium nejen sportovních oborů, ale i těch ekonomických. Zajímá se o funkčnost celého těla jako celku a právě tyto poznatky využila i pro své tělo vrcholové sprinterky.

Právě záliba v nových poznatcích, informacích a sportování jako takového ji přivedla do naší akademie, kde řádně dokončila kurz Fitness trenéra. Právě díky své lásce ke sportu, k tělu a práci na sobě samotné se dostala do našeho týmu. Stala se svým přístupem součástí týmu vyučující budoucí fitness trenéry a to zejména v sekci praxe ve fitness, stabilizace a funkční přístup k trénování, který vychází zejména z její vlastní praxe od jejích 12 let, kdy se do posilování ponořila.

V současné době je fitness trenérkou, kondiční trenérkou, trénuje i malé děti a sportovní týmy, kde se stará o jejich kondiční a dynamickou přípravu. Dále je součástí týmu lidí Českého olympijského výboru, starající se o sportovní projekty s olympijskou tématikou.

Miluje sport, četbu, sebevzdělávání, posouvání svých hranic, ale i hranic ostatních. A právě to miluje na práci trenérky. Z každého člověka vytahuje jeho maximum a ještě víc a právě to ji dělá šťastnou, když někomu pomůže posunout jeho hranice a vytvořit lásku k pohybu, ke sportu a ke zdravému životnímu stylu.

 

Kurzy, ve kterých školí: Trenérské kurzy
Místo školení: Praha