Ludmila Dohnálková

Ludmila Dohnálková, lektorka kurzu Poradce pro výživu, kde má za úkol podat Vám problematiku fungování lidského těla tak, abyste porozuměli lidskému tělu zevnitř a pochopili souvislosti s výživou.

Liduška je studentkou šestého ročníku všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity Brno. Lékařkou se chtěla stát už od útlého věku. Baví ji komunikovat a pracovat s lidmi, pomáhat jim a vždy poradit. Na člověka nahlíží jako na lidskou bytost se všemi potřebami, jak tělesnými, tak duchovními, nikoli jen jako na lidské tělo. Studium ji velmi baví, dvakrát byla oceněna Cenou děkana za mimořádné studijní výsledky. V budoucnosti by se chtěla věnovat anesteziologii a intenzivní medicíně . Právě v tomto oboru je potřeba energičnost, pohotovost a bystrost, která jí rozhodně nechybí. Jak sama však říká, léčení nemocí a problémů není všemocné, pokud člověk nedodržuje správnou životosprávu a o svoje tělo nepečuje. Vyvážená strava a správná výživa jsou klíčové pro fungování našeho metabolismu a pro regeneraci v případě nemoci. Ludmila je usměvavá a přátelská. Ráda vám předá své vědomosti o stavbě a fungování lidského těla a o procesech, které v něm každodenně probíhají. Pečuje o svého psa Baxe, který je jejím věrným společníkem. Má ráda sport, hlavně plavání, jumping na trampolínách, tanec a kolektivní sporty. 

Jejím největším koníčkem je však medicína, která ji naplňuje a kterou chce dělat s nadšením po celý život. Liduška je stejně jako Eliška přátelská a kvalifikovaná, spolu tvoří velmi silný tým.

Kurzy, ve kterých školí: Poradce pro výživu
Místo školení: Brno