Pohodový víkend s jógou

Termín: 6. – 8. září 2019
Lektor: Soňa Zdráhalová
Místo konání: Rekreační středisko Věšín
Cena: pro studenty a absolventy všech kurzů IMPROVE ACADEMY 1 900 Kč

 

Nabízíme vám možnost prožít sportovně relaxační víkend v krásných brdských lesích. Akce je určena bývalým i současným studentům Improve Academy i jejich blízkým. Studentům budou cvičební hodiny započítány do praxe potřebné ke zkoušce.

 

Ubytování v chatkách s palandami. V areálu je menší bazén, volejbalové, nohejbalové a beach volejbalové hřiště, pingpongový stůl, restaurace a klubovna.  Okolní lesy bývají plné hub. Výborné výchozí místo pro pěší i cyklistické výlety. Poblíž je Rožmitál pod Třemšínem.

Budeme mít zajištěnou plnou penzi, v případě zájmu lze předem objednat vegetariánská strava.

Podložky na cvičení vám můžeme zapůjčit.

Program

Pátek – možnost příjezdu a ubytování už od oběda, zahájení v 18 h krátkým společným jógovým protažením. Po večeři seznámení účastníků a upřesnění plánu na druhý den. 21 h večerní meditace.

Sobota – před snídaní hodina jógy. Několik možností: pěší celodenní výlet na Třemšín a do Rožmitálu, nebo dopolední a odpolední výlety na kolech. Asi 2 hodiny po večeři jóga s delší řízenou relaxací.

Neděle - před snídaní hodina jógy. Kratší výlet po okolí. Pobyt ukončíme obědem.

Během pobytu plánujeme uspořádat neformální besedy o vaší jógové praxi, vašich zkušenostech s vedením hodin jógy, zmíníme se o reflexní terapii, můžeme se věnovat dechovému cvičení apod. V případě zájmu si např. studenti mohou vyzkoušet vedení hodiny a ostatní jim ihned poskytnou zpětnou vazbu sdělením svých pocitů.