Reference

Petra Halamova

Improve Academy jsem našla na internetu a ze všech akademií, které jsem oslovila ohledně certifikátu pro cizojazyčně mluvícího manžela, byla Improve Academy jedinná, která nám vyšla vstříc ve všech ohledech. Nebylo to jednoduché, ale s pomocí všech v Improve Academy manžel zvládl všechny zkoušky i s ohledem na jeho jazykovou bariéru a ani ne měsíc po obdržení certifikátu našel práci jako fitness trenér v centru Prahy a je nadmíru spokojený a za to jsme vděčni jen profesionálnímu přístupu všech v Improve Academy.
Děkujeme

Bernard Djasseu Tankoua

My wife found for me Improve Academy and it was very good choice. Thanks to them I Can continue to work as a fitness trainer even here in Czech Republic. To obtain the certificate was lot of hard work, but not impossible even with my language barrier.I enjoyed the whole process of learning and new experiences and especially the professional and friendly approach of the teachers in Improve Academy.
I hope I will see them all again soon
Thanks

Martina Bonnerová

reprezentantka v plážovém volejbalu

Když jsem si vybírala trenérskou školu, bylo pro mě rozhodující to, jestli se bude dát kurz zkombinovat s mým sportem. Improve Academy toto umožňuje, protože na hodiny můžete docházet v podstatě tak, jak Vám to časově vyhovuje, navíc můžete začít se studiem hned. Moc mile mě překvapilo, že jsme se neučili "jen" o posilovně a o zvedání činek, ale i o zaměření se hlavně na zdraví klienta. Dozvěděla jsem se velmi užitečné informace, které určitě využiji i v mém sportu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Improve Academy.

Daniel Lehnert

Bývalý profesionální hokejista - Piráti Chomutov

Po dlouhodobém a vleklém zranění jsem byl donucen ukončit aktivní kariéru. Po této životní zkušenosti jsem se začal zajímat o funkčního trenéra se zdravotním zaměřením a právě IMPROVE ACADEMY byl jediný kurz, který se mi od začátku líbil.
Kromě skupinových lekcí v tělocvičně a posilovně mě hlavně zaujala každodenní výuka zaměřená na: HSS, DNS, anatomie, diagnostika pohybového aparátu. Vyhovovalo mi, že kurz byl doplněn o dietologii a seminář čínské medicíny. Hned jsem pochopil, že nepůjde jen o zvedání činek v posilovně, ale především o zdraví klienta a sestavení tréninkového plánu na míru pro různou skupinu lidí.
Studium v IMPROVE ACADEMY mi dalo bezesporu spoustu nových a užitečných informací. Tento kurz jednoznačně doporučuji, můžete se těšit na příjemný kolektiv profesionálů.

Daniel Krch

kapitán Bohemians Praha 1905

Když jsem si vybíral, kde si udělám kurz trenéra, hledal jsem školu, která bude více všestranná a pestrá. Nejsem bodybuilder, tak mne nezajímali jen obrovské svaly. IA přesně splnila všechna má očekávání. Studium se skládá z několika částí a společně tvoří kompaktní celek.

Byl jsem velmi spokojen a proto můžu jen doporučit.

Yuliya Arkhiyereyeva

dvojnásobná mistryně ČR v bikini fitness

Když jsem si dala za cíl vybrat si, kde si budu dělat trenérské kurzy, zjistila jsem, že těch škol je skutečně hodně. Ale po zkoumání a čtení různých informací, jsem se rozhodla pro Improve a rozhodně toho nelituji. Bylo pro mě důležité, že studium můžu začít, kdy budu chtít a nečekat na začátek termínu, jako v jiných školách. Tady se opravdu učí kvalitně a učitelé jsou bezpochyby odborníci. Veškeré informace byly užitečné, měli jsme spoustu praxe a nic z toho pro mě nebylo zbytečné. Nejdřív jsem byla překvapená, že na fitness kurzu se učíme jógu, čínskou medicínu a základy jiných sportů. Teď ty znalosti mi velice pomáhají v mé praxi. Skutečně studium mi dalo spoustu nových užitečných a všestranných znalostí ve sféře sportu a výživy. Je tady skvělá atmosféra!!!

David Hana

trenér fitness, absolvent kurzu

Trénoval jsem celý život, ale absolvování kurzu mi zcela změnilo náhled na trénování a zdravý životní styl a získal jsem velkou konkurenční výhodu oproti jiným trenérům!

Veronika Kremzová

absolventka kurzu Instruktor fitness

Děkuju za skvělý pocit, který si od vás odnáším. Jak jsem si v začátku přála “mít to už za sebou”, dnes bych si to s vámi užila znovu :-)- vůbec jsem si neuměla představit, jak skvěle využitelné znalosti mi kurz přinese. Díky za to, že rozumím tomu, jak cvičit a především jak jste mi ukázali, že lze všechnu “teorii” převádět úspěšně do praxe. Děkuji za Vaše různá zaměření, znalosti i vaše osobnosti, protože jsem to celou dobu vnímala jako velké obohacení a každá hodina s vámi tím byla jedinečná.

Velmi upřímně a ráda vás doporučím přátelům, lidem, kteří se chtějí “rekreačně” i profesně zajímat o zdravý životní styl, pohyb a opravdu chtějí, aby jejich konání v tomto směru mělo smysl! A co bych ještě ráda ocenila je Vaše podpora studentů - děláte svou práci skvěle, máte zkušenosti, rozsáhlé znalosti a já jsem byla vždy přesvědčena, že lidem jako vy se bude dařit. Váš upřímný záměr dovést studenta k výsledku - porozumění a ovládání celkového výsledku - je navíc pro nás studenty skvělým motorem.

Díky moc a jen tak dál!

Jitka Asterová

herečka, moderátorka

Na kurzu jsem se naučila samostatně a efektivně starat o své zdraví. Především správně cvičit, sestavit si stravovací plán a jako bonus formou relaxace odstranit stres. Spolupráce s týmem Improve Academy trvá více než deset let a neustále mě posouvá dál. Za sebe mohu jen doporučit.

Ing. František Moravec alias Fanánek

lídr kapely Tři sestry

Ve fitness cvičím celý život, ale až po absolvování kurzu to dostalo správnou formu a dosáhnul jsem vytyčených cílů. Snížil jsem hmotnost, zlepšil fýzu a tím se mi kompletně zlepšil zdravotní stav.

Veronika Englmaierová

majitelka BodyBody studia v Plzni

Pod vedením týmu odborníků z IMPROVE Academy jsem absolvovala trenérský kurz a následně jsem si otevřela vlastní fitness. Když jsem se rozhodovala, ve které akademii studium zahájím, byly pro mě hlavními kritérii především odbornost týmu, obsah výukového plánu a flexibilita. Ve všech bodech zvítězila na plné čáře IMPROVE Academy! IMPROVE Academy se zaměřuje na všechny moderní trendy ve fitness a nejsou opomenuty ani základy praktik z východu, jako jsou čínská medicína a jóga. Kurz osobního trenéra mi pomohl zlepšit nejen moji osobní kondici a zdraví, ale díky nabytým znalostem teď úspěšně podnikám ve světě fitness a mohu se podílet na zlepšování kvality života svých klientů.

Malgorzata Bednarczyk

výkonný manager ve společnosti Donska Clinic

Celková spokojenost na 100%. Absolvování trenérského kurzu v Akademii určitě doporučuji i ostatním budoucím fitness instruktorům .Lektoři jsou profesionální, příjemní a velice ochotní. Úžasná atmosféra...moc dekuji

PhDr. et Mgr. Hana Zamastilová

Kurz Instruktora jógy se mi velmi líbil. Pánové Čestmír a Jaroslav jsou skvělí učitelé. Dokáží frekventanty kurzu nadchnout svým přístupem. Je znát, že jógu nejen učí, ale hlavně ji sami žijí už spoustu let. Mají co předat a vědí, jak to předat. Zejména jsem ocenila jejich tradiční pojetí jógy, které je mnohem širší, než jen cvičení ásan a dechové praktiky. Z kurzu si odnáším nově otevřené obzory, které jsou téměř nedozírné, a taky mnoho konkrétních postupů, které jsem zařadila do svého každodenního života.

MUDr. Kateřina Zichová

Skvěle postavený kurz, který mi dal jasné základy pro práci trenéra, nejen v oblasti fitness, ale i výživy, jógy, anatomie a fungování svalů a těla vůbec. Velkým přínosem je koncepce postavená na správné činnosti hlubokého stabilizačního systému. Určitě využiji ještě i další vzdělávání u Improve.

Zdeněk Sláma

AC SPARTA PRAHA futsal, člen reprezentace ČR

Příjemný lidi, skvělá parta a hlavně znalci ve svém oboru. Do akademie jsem chodil moc rád a hodně mi dala. Pokud chcete být trenér, instruktorem, nebo výživovým poradcem, doporučuji navštívit Improve Academy.

Sára Buršíková

studentka Université Nice-Sophia Antipolis

S kurzem Instruktor fitness a Poradce pro výživu jsem velice spokojená především díky tomu, že se nejede striktně podle "plánů", ale je zde prostor na to, co vás opravdu zajímá a na dotazy a připomínky. Díky tomu byl kurz velice zajímavý a naučný. Dalším velikým plus těchto kurzů je to, že je vede relativně velká skupina odborníků a můžete se setkat s více názory, náhledy ale také získáte více informací.