Akce PÁREK - přihlašte se v páru a získejte SLEVU 50% na druhý kurz

V naší akci se můžete přihlásit ve dvojici do kurzů pořádaných Improve Academy, nebo si kurzy můžete nakombinovat (Vy chcete Instruktora jógy a maminka Poradce pro výživu.)? Cena se sníží vždy u levnějšího kurzu. V roletce si vyberete Vámi preferovaný kurz a vyplníte řádně obě přihlášky. Po vyplnění přihlášek Vám přijde automatický email s vypočítanou cenou již po slevě a následně, po zaevidování Vašich přihlášek, Vám přijdou instrukce ke kurzu.

Tato akce se netýká REKVALIFIKACÍ, tedy přes ÚŘAD PRÁCE. V ceně kurzu nejsou zahrnuty poplatky za permanentky a skupinové lekce, v případě trenérských kurzů.

Pokud k sobě nemáte nikoho do páru, sdílejte naši akci pomocí Facebooku a najděte si parťáka.

Do komentáře nezapomeňte dát hashtag #hledampartaka

Akce se vztahuje na všechny naše kurzy

Instruktor fitness

Instruktor fitness (Trenérský kurz)
cena od 5 175 Kč

Trenérský kurz je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují cvičení a zdravému životnímu stylu a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci instruktor fitness, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Instruktor jógy

Instruktor jógy
cena od 13 425 Kč

Kurz Instruktor jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení! Pokud byste se chtěli živit například jako Instruktor jógy, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Funkční trenér se zdravotním zaměřením

Funkční trenér se zdravotním zaměřením
cena od 7 425 Kč

Kurz Funkční trenér je vhodný pro všechny nadšence do zdravého životního stylu, pro všechny, které zajímají zdravé potraviny a hlavně cvičení! Cvičení s nejmodernějšími cvičebními pomůckami. Pokud byste se chtěli touto činností v budoucnu i živit, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Sportovní masáž

Sportovní masáž
cena od 10 425 Kč

Kurz sportovní masáž pod hlavičkou Improve Academy je akreditovaný MŠMT (068/2018-50) a je vhodný pro každého, kdo se chce profesně věnovat masážím. Kurz je také vhodný pro úplné začátečníky a lze jej absolvovat jako rekvalifikační. Absolvováním kurzu získáte skvělé vzdělání jak v masérské praxi, tak i v ostatních oblastech péče o kondici vašich budoucích klientů (propojení s dalšími kurzy Improve Academy).

Poradce pro výživu

 Poradce pro výživu (Dietologický kurz)
cena od 8 175 Kč

Kurz Poradce pro výživu je vhodný pro všechny zájemce, kteří se věnují zdravému životnímu stylu, zajímají se o zdravé potraviny a racionální přístup ke stravování, a chtěli by se touto činností v budoucnu i živit. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Přihláška do akce

 


Vyplňte prosím všechny údaje označené *

Používejte diakritiku a správné, celé názvy měst. Údaje budou použity na certifikátu o absolvování.

 
Cena:

Kurz *
 
Titul *
 
Jméno *
 
Přijmení *
 
Adresa (Ulice, město, PSČ) *
 
Telefon *
 
E-mail *
 
Datum narození *
 
Místo narození *
 
Dosažené vzdělání
 
Vzkaz
 
 
Cena:

Kurz *
 
Titul *
 
Jméno *
 
Přijmení *
 
Adresa (Ulice, město, PSČ) *
 
Telefon *
 
E-mail *
 
Datum narození *
 
Místo narození *
 
Dosažené vzdělání
 
Vzkaz
 

Kurzy v akci můžete kombinovat jak chcete, termín i místo nástupu do kurzu je individuální, ale podmínkou platnosti akce je úhrada obou kurzů do doby splatnosti. Po splatnosti bez předchozí domluvy s odkladem se účtuje plná cena.