Do našeho týmu právě hledáme nové kolegy/kolegyně

Přemýšlíte, že byste posunuli svou praxi dál a o své zkušenosti se rádi podělili s našimi studenty? Nebo už máte s učením už zkušenosti a rádi byste doplnili náš tým? Momentálně doplňujeme lektorský sbor v Praze, neváhejte se nám představit a pošlete svůj životopis na email chciucit@improveacademy.cz těšíme se 🙂

#improveacademyteam 

Lektor jógy

hledáme lektory jógy pro kurz Učitel jógy a požadujeme trenérskou licenci I. třídy (FTVS, ČAJ) anebo II. třídy s lektorskou praxí.

Časová flexibilita, pedagogické předpoklady, mít jógu jako životní styl (jogínem do morku kosti) výborná komunikace s lidmi samozřejmostí.


 

Lektor trenérských kurzů

Hledáme lektory pro kurz Instruktor fitness a Funkční trenér se zdravotním zaměřením a požadujeme trenérskou licenci I. třídy (FTVS) VŠ sportovního směru či lékařského směru (fyzioterapie) anebo II třídy (rekvalifikace) s praxí v oboru osobní trenér, fitness trenér.

Časová flexibilita, pedagogické předpoklady, aktivní zdravý životní styl, výborná komunikace s lidmi (jak se studenty, tak s kolegy) samozřejmostí.


 

Lektor kurzu Poradce pro výživu

Hledáme lektora pro kurz Poradce pro výživu a požadujeme VŠ nebo VOŠ obor nutriční terapeut apod. obory, absolvent FTVS se zájmem o obor s praxí, rekvalifikace s praxí.

Časová flexibilita, pedagogické předpoklady, aktivní zdravý životní styl, komunikace s lidmi (jak se studenty, tak s kolegy) samozřejmostí.